Finská společnost NEULA s více než třicetiletou tradicí se zaměřuje na výrobu a prodej módního dámského oblečení. Firemní prodejny společnosti úspěšně fungují pod vlastní obchodní značkou v Helsinkách, Berlíně a Mnichově.

Každá kolekce letního dámského oblečení je vyvinuta na základě společné spolupráce předních návrhářů ve Finsku, Itálii a Německu. Všechny produkty jsou vyrobeny výhradně z přírodních tkanin vyrobených v Evropské unii s využitím exkluzivní technologie a designu.

Za pozornost určitě stojí i modely ze zimní kolekce oblečení od nás i našich dodavatelů, které jsou z většiny představeny podzimními a zimními kabáty vyrobenými z exkluzivních materiálů, včetně luxusní vlny Alpaka. Tento typ vlny je po zásluze považován za nejkvalitnější materiál na výrobu zimních kabátů, a proto ji návrháři stále častěji prosazují a používají při výrobě luxusního oblečení.

Flag_of_Finland.svg

V zájmu českého odběratele spolupracuje společnost NEULA od roku 2013 s šicími dílnami na území české republiky, což umožnuje snížení ceny konečného výrobku.

Na území České republiky obchodní značka Neula je zastupovaná společností Neula Group s.r.o., která se v těsné spolupráci s tuzemskými šicími dílnami zabývá výrobou letní kolekce Neula.

V současné době více než 90% modelů letních šatů se vyrábí v Česku, což umožňuje nejen snížení ceny konečného výrobku, ale i zlepšení jeho kvality. V rámci profesionální marketingové kampaně, která je zaměřená na celkové zvýšení popularity značky a rozšiřovaní obchodní sítě Neula, účastní se společnost Neula Group s.r.o. mezinárodních veletrhů i módních show v Evropě, Rusku a Americe.

 

Pin It