Společnost Neula přináší na trh ojedinělou kolekci dámských letních šatů vyrobených na základě individuálních potřeb zákazníků. Hlavním důrazem je unikátnost střihu, potisku a především materiálu, kdy téměř veškeré produkty značky Neula jsou vyrobeny z nejkvalitnějších viskózových a bavlněných vláken pod přísným dohledem oděvních mistrů.

Exkluzivní spolupráce s předními německými výrobci textilních vláken přináší našim zákazníkům nepopsatelný komfort, a to zejména v horkých letních měsících, kdy výjimečná hebkost a průdušnost materiálu příjemně ochlazuje celé tělo.

…jejich letní kolekce jsou ideální pro každodenní nošení i na jakékoliv společenské akce … skutečná exploze barev na přírodních tkanináchMóda Revue 

Nespornou výhodou šatů značky Neula je také jejich nemačkavost. Naše šaty vyrobené z nejkvalitnější viskózy, tak poskytne maximální ochranu při celodenním nošení.

Široký výběr produktů

Společnost Neula nabízí široký sortiment dámských šatů různých střihů a velikostí.  Téměř každý náš produkt je vyroben ve standardních velikostech v rozmezí od 36 – 50. V nabídce jsou ale také produkty ve velikost 52, 54, 56 a 58.

K dispozici jsou mimo jiné i dámské sukně, kostýmky, halenky, saka a ostatní doplňky, a to v různých střizích a barevných provedení.

Doporučujeme tak navštívit naše firemní prodejny v Praze, kde můžete vyzkoušet veškeré dostupné produkty po boku s naším ochotným a milým personálem.

NAVŠTIVTE NÁŠ NOVÝ ONLINE STORE!

Comments are closed.

Pin It